SYLVECO, Tymiankowy żel do mycia twarzy

Głównymi składnikami olejku tymiankowego są tymol i karwakrol. Posiada on bardzo silne właściwości przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze. Hamuje rozwój bakterii chorobotwórczych (m.in. Staphylococcus aureus i Propioniobacterium acnes, które odpowiadają za rozwój zmian trądzikowych). Łagodzi stany zapalne, działa na skórę oczyszczająco i tonizująco.

CENA: ok. 20,00zł
POJEMNOŚĆ: 150ml

SKŁAD:
Aqua
Lauryl Glucoside
Glycerin
Thymus Vulgaris Extract
Panthenol
Malic Acid
Sodium Bicarbonate
Sodium Benzoate
Thymus vulgaris (Thyme) Oil

Znasz ten kosmetyk? Podziel się swoją opinią w komentarzu! 🙂


INCI: Aqua, Lauryl Glucoside, Glycerin, Thymus Vulgaris Extract, Panthenol, Malic Acid, Sodium Bicarbonate, Sodium Benzoate, Thymus vulgaris (Thyme) Oil

Opinie użytkowników:

SYLVECO, Tymiankowy żel do mycia twarzy
Rating: 4 out of 5 with 4 ratings
 • 4

  Przy pierwszym opakowaniu byłam bardzo zadowolona, ładnie czyścił buzię, miał fajny zapach i skład. Przy kolejnym zauważyłam, że zaczyna wysuszać mi skórę. Odstawienie nie pomogło, musiałam oddać go koleżance.

 • 5

  Świetny produkt, super się pieni, ładnie myje twarz,Może wysuszać przy zbyt częstym stosowaniu.Rozjaśnia przebarwienia.

 • 3

  Mocno oczyszczajacy produkt. Przyjemny zapach, odświeża. Pozostawia uczucie napięcia, u mnie po dłuższym stosowaniu trochę wysuszył skórę.
   asia.ss@o2.pl

 • 4

  Dobrze oczyszcza, jednak w krótko po umyciu twarzy doświadczam uczucia ściągnięcia i suchości. Po wykonaniu kolejnych kroków w pielęgnacji nie zauważam już żadnych negatywnych efektów. Żel może w sumie delikatnie pomagać rozjaśniać przebarwienia. Zapach jest specyficzny, ale nie do tego stopnia, żeby odpychał. Dla mnie neutralny.