NEAUTY, Korektory mineralne

Absolutny must-have cery problematycznej. Produkt nie tylko zapewnia idealne krycie niedoskonałości, ale także ma działanie lecznicze. Zawarty w składzie tlenku cynku łagodzi zmiany skórne oraz przyspiesza ich gojenie.

CENA: 22,90zł
POJEMNOŚĆ: 2g

SKŁAD:
CI 77891 (Titanium Dioxide)
Mica
CI 77947 (Zinc Oxide)
Kaolin
[+/-] CI 77491
CI 77492
CI 77499
CI 77007

Dostępne odcienie: 7 odcieni NEUTRAL (pale, fair, light, medium light, medium, medium dark, dark), 8 odcieni GOLDEN (pale, ivory, fair, light, medium light, medium, medium dark, dark), 7 odcieni OLIVE (pale, fair, light, medium light, medium, medium dark, dark)

Znasz ten kosmetyk? Podziel się swoją opinią w komentarzu! 🙂


INCI: CI 77891 (Titanium Dioxide), Mica, CI 77947 (Zinc Oxide), Kaolin, [+/-] CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77007

Opinie użytkowników:

NEAUTY, Korektory mineralne
Rating: 2.8 out of 5 with 4 ratings
 • 5

  Dla mnie jest to świetny produkt. Zakrywa co trzeba. Może i tworzy plamę – ale ja mam na to swoje patenty np. zakrywam to wszystko podkładem mineralnym i nie prześwituje już tak mocno. Zasusza zmiany, leczą się szybciej.

 • 2

  Jako, że mam podkład kryjący także z Neauty uznałam, że do pełni szczęścia potrzebny będzie mi też korektor.
  Niestety moja radość po świetnym podkładzie, spadła do samej ziemi gdy zaczęłam używać ten korektor. Teraz żałuję, że najpierw nie kupiłam próbki. 🙁
  Niestety po trądziku pozostało mi wiele blizn i jeszcze kilka przebarwień. Nie radzi sobie z ich zakryciem, lekko prześwitują. Nie przeszkadzałoby mi to, gdyby z czasem nie były one coraz bardziej widoczne. Niestety produkt w ciągu dnia się zjada i znika.
  Dla mnie to dyskwalifikacja, mimo dużej gamy kolorystycznej, bardzo przestępnej ceny i fajnej konsystencji. Dzięki tym trzem plusom daję tylko 2 gwiazdki.

 • 3

  Jako zadowolona posiadaczka podkładu kryjacego postanowiłam wybrać korektor w tym samym odcieniu. O ile z podkładu jestem bardzo zadowolona i będę mu wierna aż do końca swoich dni tak korektor jest dla mnie małym rozczarowaniem. Nie sprawdził się u mnie kompletnie pod oczy, zaś na punktowe zmiany trzeba nałożyć to naprawdę bardzo, bardzo mało by nie zrobił nam brzydkiej plamy. I taka ilość produktu nie wystarcza zazwyczaj by zmiany skutecznie zakryć.
  Dam mu jeszcze szansę, może zmienię technikę nakładania, aczkolwiek jestem nieco rozczarowana tym produktem.

 • 1

  Batdzo zbiera się w miejscu, ktore chcemy zasłonić, waży się, nie wygląda dobrze 🙁