NEAUTY, Podkład matujący

Podkład zapewnia długotrwały efekt matowej twarzy. W zależności od liczby nałożonych warstw umożliwia uzyskanie od lekkiego do średniego krycia. Doskonale wyrównuje koloryt cery oraz pozwala ukryć drobne niedoskonałości.

CENA: 47,90zł
POJEMNOŚĆ: 8g

SKŁAD:
Mica
Titanium Dioxide
Zinc Oxide
Boron nitride +/- C.I. 77492
C.I. 77499
C.I. 77491

Dostępne odcienie: neutral, golden oraz olive (pale, fair, light, medium light, medium, medium dark, dark)

Znasz ten kosmetyk? Podziel się swoją opinią w komentarzu! 🙂


INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Boron nitride +/- C.I. 77492, C.I. 77499, C.I. 77491

Opinie użytkowników:

NEAUTY, Podkład matujący
Rating: 4.6 out of 5 with 5 ratings
 • 5

  Świetny produkt, nie widzę dużej różnicy pomiędzy matującym a kryjącym, oba są wspaniałe dla mojej skóry.

 • 5

  To najlepszy produkt w tej kategorii, jaki do tej pory miałam. Wcześniej używałam podkładów z Kolorówki i Anabelle Minerals. Ten jest lepszy, łatwiej mi się nim pracuje, nie robi plam, idealnie stapia się ze skórą, nie mam problemu z tym by po kilku godzinach go poprawić. Bardzo polecam.

 • 5

  Nakładany na mokro daje dobre krycie, nie ściera się w ciągu dnia i dobrze wygląda przez długie godziny. Polecam utrwalić pudrem glinkowym lub mineralnym.

 • 4

  Dobry podkład mineralny. Bardziej po tej suchej i matującej stronie mocy. Kry ie określiłabym jako średnie. Jak dla mnie wadą jest stosunkowo uboga gama kolorystyczna. Kolorki jakoś idealnie nie pasowały do mojej jasnej karnacji. Trwałość przyzwoita, choć znam trwalsze minerałki. Ladne i wygodne opakowanie. polak.magdalena@interia.pl

 • 4

  Jest to podkład, który z pewnością docenią skóry tłuste i mieszane. Po nałożeniu skóra jest matowa przez wiele godzin – w moim przypadku, aż do 8 godzin, co jest zaskakującym wynikiem. Jedyny minus jaki widzę to to, że lubi się ścierać z twarzy, szczególnie na żuchwie.