ZIELONE LABORATORIUM, Żel do mycia twarzy i ciała hipoalergiczny

Hypoalergiczny i bezzapachowy żel do mycia twarzy i ciała delikatnie oczyszcza nie podrażniając skóry. Zawarte w produkcie proteiny owsa nadają skórze odpowiednie nawilżenie i regenerację. Przeznaczony do codziennego oczyszczania skóry skłonnej do podrażnień, przesuszonej i po zabiegach dermatologicznych. Produkt przetestowany hypoalergicznie.

CENA: 38,00zł
POJEMNOŚĆ: 250ml

SKŁAD:
Aqua
Cocamidopropyl Betain
Sodium Cocoamphoacetate
Glycerin
Hydrolyzed Oats
Phytic Acid
Sodium Hydroxide
Sodium Citrate
Sodium Chloride
Xanthan Gum
Citric Acid
Potassium Sorbate
Sodium Benzoate

Znasz ten kosmetyk? Podziel się swoją opinią w komentarzu! 🙂


INCI: Aqua, Cocamidopropyl Betain, Sodium Cocoamphoacetate, Glycerin, Hydrolyzed Oats, Phytic Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Citrate, Sodium Chloride, Xanthan Gum, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Å»arówka Darmowe ikony Chcesz przeanalizować skład dowolnego kosmetyku? Wejdź na www.cosmetip.pl i dowiedz się więcej

Opinie użytkowników:

ZIELONE LABORATORIUM, Żel do mycia twarzy i ciała hipoalergiczny
Rating: 5 out of 5 with 3 ratings
  • 5

    Żel sprawdził się do mycia zarówno twarzy jak i ciała, mocno się pieni i dobrze oczyszcza. Skóra po umyciu jest odżywiona, gładka, bez uczucia ściągnięcia. Opakowanie 250ml bardzo wydajne, dla mnie to plus bo cena jest wysoka, ale tak, wydatek rozkłada się na dłuższy czas.

  • 5

    Rzadko który żel tak dobrze się pieni, doskonaly produkt! Świetnie myję oraz nawilża. Dobry produkt do codziennego mycia twarzy:)

  • 5

    Bardzo fajny żel. Idealnie sprawdza się pod prysznic, fajnie nawilża i myje. Ładnie się pieni i delikatnie pachnie. Do skóry twarzy t znakomity produkt do mycia. nie napina skóry ładnie i delikatnie myje twarz !!!