MAJRU, Glinka biała Kaoiln

Biała glinka Kaolin to jedna z najdelikatniejszych glinek. Polecana jest głównie do cery suchej i wrażliwej. Dzięki zawartości makro- i mikroelementów działa remineralizująco na skórę. Poprawia koloryt skóry. Ma działanie łagodzące i zabliźniające. Maseczki z glinki oczyszczają, pobudzają krążenie, odżywiają i ujędrniają.

CENA: 15,00zł
POJEMNOŚĆ: 100g
SKŁAD:

Kaolinite


Znasz ten kosmetyk? Podziel się swoją opinią w komentarzu! 🙂


INCI: Kaolinite

Å»arówka Darmowe ikony Chcesz przeanalizować skład dowolnego kosmetyku? Wejdź na www.cosmetip.pl i dowiedz się więcej

Opinie użytkowników:

MAJRU, Glinka biała Kaoiln
Rating: 5 out of 5 with 1 ratings
  • 5

    Bardzo fajna, drobno zmielona glinka. Nadaje się do maseczke, ale też do codziennego oczyszczania twarzy, właśnie ze względu na stopień zmielenia.

  • Glinka o pojemności 100 gram zamknięta została w białym, okrągłym, plastikowym opakowaniu zakręcanym na zakrętkę. W środku opakowania znajduje się wieczko ochronne, dzięki temu unikniemy rozsypania glinki podczas okręcania opakowania.

    Glinka jest śnieżnobiała. Nie ma zapachu. Glinkę stosuję przeważnie 2 razy w tygodniu. Mieszam ją z kilkoma łyżeczkami wody aż do uzyskania gęstej papki, którą następnie nakładam na twarz na 10 minut. Następnie spłukuję maskę wodą. Pomimo cery mieszanej glinka idealnie się sprawdza. Cera wygląda na świeżą i wypoczętą. Dodatkowo glinka matuje skórę i zmniejsza pory. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam także mniejsze wydzielanie sebum.

    Glinką równie świetnie stosuje się do mycia twarzy. W tym celu należy zmieszać glinkę z wodą lub hydrolatem, aż do uzyskania jednolitej papki. Tak przygotowaną papkę nakładamy na twarz i delikatnie ją masujemy. Po umyciu twarzy białą glinką nie trzeba używać toniku w celu przywrócenia jej pH