MAJRU, Potrójny kwas hialuronowy 1%

Potrójny kwas hialuronowy 1% ma postać żelu. Jest połączeniem trzech rodzajów kwasu hialuronowego o różnej wielkości cząsteczek, co zwiększa jego działanie: SLMW, LMW i HMW. Ma silne właściwości nawilżające. Regeneruje, ujędrnia i odmładza skórę. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, a szczególnie zalecany jest do skóry suchej i zniszczonej. Nawilża, uelastycznia, wygładza skórę, zmniejsza zmarszczki, regeneruje naskórek, przyspiesza wzrost włosów.

CENA: 30,00zł
POJEMNOŚĆ: 30ml
CENA: 15,00zł
POJEMNOŚĆ: 10ml
SKŁAD:

Aqua
Sodium Hyaluronate


Znasz ten kosmetyk? Podziel się swoją opinią w komentarzu! 🙂


INCI: Aqua, Sodium Hyaluronate

Å»arówka Darmowe ikony Chcesz przeanalizować skład dowolnego kosmetyku? Wejdź na www.cosmetip.pl i dowiedz się więcej

Opinie użytkowników:

MAJRU, Potrójny kwas hialuronowy 1%
Rating: 4.5 out of 5 with 2 ratings
  • 5

    Nie mam porównania do innych kwasów hialuronowych ale z tego jestem bardzo zadowlona. Dodaje do kremów do twarzy i do glinek. Dzięki temu działają bardziej nawilżająco. Odxywia, regeneruje. Bardzo jestem zadowolona

  • 4

    Kwas hialuronowy świetnie nawilża cerę – nakładany na wilgotną skórę i zabezpieczany olejem lub kremem. Ciemne szkło chroni zawartośc, a pipetka dobrze dozuje produkt. Jest konserwowany mieszanką Phenoxyethanol + Ethylexylgliceryn (wiem to od producenta), a do tego pierwszego mam zastrzeżenia, bo wg. niektórych badań może działać szkodliwie na układ nerwowy.