SOAP SZOP, Mydło Sex & Splendor

Oto absolutnie bajeczne, naturalne, wegańskie mydło, specjalnie dla Ciebie! Przygotowane ręcznie z najlepszej jakości olejów roślinnych oraz najpiękniejszych kwiatów dzikich ( jak Ty!) róż z dodatkiem odżywczej, różowej glinki francuskiej. Nie żałowaliśmy Ci też złota mikowego, wody różanej i olejku o zapachu róż, Wasza Wysokość!

CENA: 23,00zł
POJEMNOŚĆ: 120g
SKŁAD:

Rosa Damascena Flower Water
Sodium Cocoate
Sodium Olivate
Sodium Cacao Butterate
Sodium Shea Butterate
Sodium Castorate
Sodium Almondate,Glycerin
Olea Europaea Oil
Rosa Canina Flower Extract
Parfum
Kaolin
Illite
Mica,Titanium Dioxide*
Iron Dioxide*
Citronellol**
Geraniol**


Znasz ten kosmetyk? Podziel się swoją opinią w komentarzu! 🙂


INCI: Rosa Damascena Flower Water, Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Cacao Butterate, Sodium Shea Butterate, Sodium Castorate, Sodium Almondate,Glycerin, Olea Europaea Oil, Rosa Canina Flower Extract, Parfum, Kaolin, Illite, Mica,Titanium Dioxide*, Iron Dioxide*, Citronellol**, Geraniol**

Å»arówka Darmowe ikony Chcesz przeanalizować skład dowolnego kosmetyku? Wejdź na www.cosmetip.pl i dowiedz się więcej

Opinie użytkowników:

SOAP SZOP, Mydło Sex & Splendor
Rating: 5 out of 5 with 3 ratings
  • 5

    Za czasów nastoletnich znielubiłam zapach róży. Pod koniec studiów coś mnie naszło na zapach różany i to mydło było strzałem w dziesiątkę. Nie dość, że pięknie wygląda to i pięknie pachnie. Z wielką przyjemnością go używam!

  • 5

    Zdecydowanie polecam! Mydło było wygraną w konkursie, samej pewnie chwilę by mi zajęło kupno tego produktu, jest tyle naturalnych kosmetyków do przetestowania 🙂 Ale bardzo się cieszę z nagrody, używam niecały miesiąc i jeszcze sporo zostało – jest bardzo wydajne. Dobrze myje, świetnie pachnie – podczas mycia i krótko później.

  • 5

    Ja z moich kochanych szopów jestem zawsze zadowolona 🙂 Mydełko jest duże, zgrabne, estetycznie prezentuje się bardzo dobrze, pięknie pachnie o ile ktoś lubi różane klimaty, jest wydajne – wystarcza naprawdę na długo. Moim skromnym zdaniem warto je dodać jako „wypelniacz ” do świątecznego prezentu 🙂