ECOLORE, Cień mineralny

Cienie mineralne Ecolore podbiją Twoje serce. Znakomicie przylegają do skóry. Są bardzo wydajne w użyciu. Ich bogata gama i nasycone kolory dają szerokie możliwości w kreowaniu makijaży od tych na co dzień do tych bardzo wyszukanych. Cienie Ecolore są wielozadaniowe i mogą być używane na sucho jak i na mokro, w zależności od pożądanej intensywności makijażu. Prosty skład oznacza, że są doskonałe nawet dla wrażliwych oczu. Ze względu na kolory i napigmentowanie podzieliliśmy je na cienie do oczu, cienie do kresek oraz cienie do brwi. Jednak wszystkie mogą być używane jako cienie do oczu i eyelinery.

CENA: 29,90zł
POJEMNOŚĆ: 1,7g
SKŁAD:

Mica
Titanium Dioxide
CI 77288
CI 77492
CI 77491
CI 77499


Znasz ten kosmetyk? Podziel się swoją opinią w komentarzu! 🙂


INCI: Mica, Titanium Dioxide, CI 77288, CI 77492, CI 77491, CI 77499

Å»arówka Darmowe ikony Chcesz przeanalizować skład dowolnego kosmetyku? Wejdź na www.cosmetip.pl i dowiedz się więcej

Opinie użytkowników:

ECOLORE, Cień mineralny
Rating: 4.5 out of 5 with 2 ratings
  • 5

    Ja mam bardzo delikatny odcień, łatwa aplikacja, bardzo dobrze się rozprowadza, nie osypuje, nie roluje, jestem zadowolona z tego produktu i bardzo chętnie przetestuję inne kolorowe kosmetyki.

  • 4

    Przetestowalam dwa odcienie z Ecolore i oba sprawdziły się bardzo dobrze. Ładnie wyglądają na powiece i długo się na niej utrzymują. Kolor jest delikatny a w słońcu skrzy . Dzięki zawartości miki i tytanu cień ten stanowi jednocześnie naturalny filtr UV. Niestety problem pojawia się kiedy kosmetyk dostanie się do oczu. A o to dość łatwo szczególnie latem. Trzeba też uważać przy demakijażu.