HERBS&HYDRO, Mydło w płynie z mlekiem i miodem – Mleko i miód

Naturalne mydło z mlekiem i miodem – wzbogacone ekstraktem z mleka koziego i miodu. Nie barwione. Wyprodukowane wyłącznie ze składników roślinnych. Nie zawiera konserwantów, chemicznych utwardzaczy, wybielaczy, środków pieniących. Nasze produkty nie są detergentami – myją mechanicznie. Zalecamy mycie rąk, każdej części ciała, przez minimum 20 sekund. To znakomity pretekst, żeby poświęcić sobie chwile SLOW w swojej łazience.

CENA: 30,00zł
POJEMNOŚĆ: 200ml

SKŁAD:
Aqua
Potassium Cocoate
Potassium Oleate
Glycerin
Sodium Chloride
Cocamidopropyl Betaine
Caprae Lac Extract
Mel Extract
Parfum
Sodium Citrate
Benzyl Alcohol

Znasz ten kosmetyk? Podziel się swoją opinią w komentarzu! 🙂


INCI: Aqua, Potassium Cocoate, Potassium Oleate, Glycerin, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Caprae Lac Extract, Mel Extract, Parfum, Sodium Citrate, Benzyl Alcohol

Å»arówka Darmowe ikony Chcesz przeanalizować skład dowolnego kosmetyku? Wejdź na www.cosmetip.pl i dowiedz się więcej

Opinie użytkowników:

HERBS&HYDRO, Mydło w płynie z mlekiem i miodem – Mleko i miód
Rating: 5 out of 5 with 2 ratings
  • 5

    Ze wszystkich wypróbowanych mydeł tej firmy (a wypróbowałam chyba większość) to najbardziej przypadło mi do gustu. Wydajne, prosty skład, zapach ok.

  • 5

    Wersja żelowa mojego ulubionego mydła w piance. Ten zapach i delikatne działanie najbardziej mi odpowiada spośród mydeł herbs&hydro. Bardzo dobrze myje, jest skoncentrowane i już naprawdę niewielka ilość wystarczy do umycia całego ciała. Miałam okazję wypróbować mini pojemniści kilku mydeł, co jest dobrym rozwiązaniem nie tylko dla niezdecydowanych.