NEAUTY, Baza pod podkład

Puder w białym kolorze, na twarzy transparentny. Puder stanowi idealną bazę pod podkład. Matuje cerę, wygładza ją i sprawia, że staje się ona aksamitna w dotyku. Może być również stosowany jako puder wykańczający.

CENA: 47,90zł
POJEMNOŚĆ: 8g

SKŁAD:
Mica
Bambusa arundinacea Stem Powder
Zinc Oxide
Silk

Znasz ten kosmetyk? Podziel się swoją opinią w komentarzu! 🙂


INCI: Mica, Bambusa arundinacea Stem Powder, Zinc Oxide, Silk

Opinie użytkowników:

NEAUTY, Baza pod podkład
Rating: 3 out of 5 with 1 ratings
 • 3

  Podczas robienia makijażu, chcemy by aby był on w nienaruszonym stanie lub w jak najlepszym przez cały dzień. Dlatego ja przy makijażu mineralnym postawiłam też na bazę.
  Od razu zaznaczę, że nie miałam pełnego opakowania tylko próbki.
  Co do konsystencji to mam wrażenie, że nie jest ona tak aksamitna, puchowa i sypka jak puder czy podkład mineralny. Nie chcę mówić źle, ale pod palcami wyczuwałam lekkie grudki. Przy nakładaniu na skórę jednak znikały, nie było nierówności, wszystko w jak najlepszym porządku. 🙂
  Zaskoczył mnie fakt, że produkt w opakowaniu jest biały, ale całe szczęście na twarzy robi się bezbarwna. Szczerze to obawiałam się, żeby po nałożeniu nie miała takiego koloru. W sumie nigdy nic nie wiadomo.
  Czy zauważyłam jakiś efekt? Tak na prawdę znikomy, owszem podkład utrzymał się lekko dłużej na twarzy bez poprawek, ale nie była to zniewalająco dłuższy czas.
  Nie wpłyną on także źle na skórę czy makijaż.

  Moim zdaniem można obejść się bez tego produktu, ja cieszę się, że nie zainwestowałam w pełen produkt tylko w próbkę, na testowanie i ewentualne późniejsze zakupienie pełnego produktu. 🙂