Opinie użytkowników:

NEAUTY, Cienie do powiek
Rating: 5 out of 5 with 6 ratings
 • 5

  Marka oferuje nam bardzo dobre jakościowo produkty w przystępnych cenach. Tak jest w przypadku cieni do powiek. Pięknie prezentują się na powiece, możemy wybierać spośród rozbudowanej gamy kolorystycznej. Opakowania są bardzo wydajne. Jeśli nie jesteśmy pewne czy u nas takie cienie się sprawdzą, możemy nabyć próbki. Dostaniemy je bez problemu.
  Grzechem byłoby nie przetestować tego kosmetyku.

 • 5

  Cienie bardzo dobrze trzymają się na powiekach, wytrzymują cały dzień. Odcienie bardzo fajne, gramatura wystarczająca.

 • 5

  Posiadam pełnowymiarowe opakowania cieni w odcieniach: sandy beach, sea shell, volcanic ash, juicy plum i silver violet. Cienie dobrze się blendują, mają wyraziste kolory i nie osypują się podczas aplikacji. Są też bardzo wydajne i pomimo codziennego stosowania, nie mam pojęcia kiedy słoiczki sięgną dna, zdecydowana zaleta! 😀

 • 5

  Świetna kolorówka i bardzo dobra pigmentacja, polecam!

 • 5

  Posiadam próbki koloru sea shell i jestem zachwycona. Głęboki błyszczący kolor, móglby być równie śmiało stosowany jako rozświetlacz, ze względu na perłowe wykończenie. Dobrze blenduje się również z cieniami innych marek. Drugi kolor to turquoise stone – przepiękny kolor turkusowy z również perłowym wykończeniem. Ogółem cienie ładnie pracują na pędzlach, nie osypują się, blendują batdzo dobrze.
  meg-gy@o2.pl

 • 5

  Posiadam dwa cienie marki Neauty – jeden neutralny z połyskiem, a drugi czekoladowy z drobinkami. Oba cienie są mocno napigmentowane i pracuje się z nimi bardzo dobrze, ponieważ „łapią się” powieki, dobrze blendują i nie osypują.