Earthnicity, Podkład Mineralny

Podkład mineralny Earthnicity zapewni skórze matowe wykończenie, dając niezwykle naturalny efekt, który utrzymuje się cały dzień. Ponadto gwarantuje stabilną ochronę przed promieniami UVA i UVB, ponieważ zawiera on naturalny filtr przeciwsłoneczny na poziomie SPF 15. Kosmetyki są odporne na wodę, dzięki czemu ochronią cerę przed niebezpieczeństwem poparzeń i zagwarantują trwałość makijażu nawet podczas deszczowej pogody.

CENA: 89,99zł
POJEMNOŚĆ: 9g
SKŁAD:

Mica
Titanium Dioxide
Zinc Oxide
Iron Oxides
Ultramarine Blue


Znasz ten kosmetyk? Podziel się swoją opinią w komentarzu! 🙂


INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Iron Oxides, Ultramarine Blue

Å»arówka Darmowe ikony Chcesz przeanalizować skład dowolnego kosmetyku? Wejdź na www.cosmetip.pl i dowiedz się więcej

Opinie użytkowników:

Earthnicity, Podkład Mineralny
Rating: 4.7 out of 5 with 3 ratings
  • 4

    Bardzo dobry podkład, ładnie kryje i marnuje cerę. Niestety ciężko było mi dobrać kolor. Zamawiałam na brytyjskiej stronie marki. Podkład który wybrałam okazał się zbyt ciemny dla mnie, a wybierałam według poradnika dla skóry jasnej i bardzo jasnej. Próbki innych kolorów podkładów dla cery jasnej także okazały się za ciemne, jedynie jeden mi podpasował. Z tego co zauważyłam to na polskiej stronie jest więcej odcieni do wyboru także mam nadzieję na dobranie odpowiedniego.

  • 5

    Nr 1 wsrod podkladow mineralnych. Swietne krycie, nie zapycha porow, utrzymuje się naprawdę caly dzien i nie wysusza skory.

  • 5

    Trzy lata temu przerzucilam się na podklady mineralne. Od roku uzywam tylko i wylacznie podkladu earthnicity i polecam go z reka na sercu.