BALJA, Proszek do zmywarki

Zastosowana formuła proszku, nie kapsułki, sprawia, że zmywanie jest o wiele bardziej skuteczne – działa szybciej podczas zmywania i nie ma obawy, że całość detergentu nie zostanie wykorzystana. Dodatkową zaletą jest to, że proszek nie wymaga zastosowania polimerów, jak do formowania kapsułki. Te nierozpuszczalne w środowisku substancje szkodzą naturze, czym nie musisz się martwić, stosując Proszek do zmywarki BALJA.

CENA: 21,95zł
POJEMNOŚĆ: 600 g

SKŁAD:
cytrynian sodu, wodorowęglan sodu, 10-15% związki wybielające na bazie tlenu (nadwęglan sodu), krzemian sodu, węglan sodu, <5% niejonowe substancje powierzchniowo-czynne, <2% fosfaniany, <1% enzymy (amylaza, subtylizyna)

Znasz ten kosmetyk? Podziel się swoją opinią w komentarzu! 🙂


INCI: cytrynian sodu, wodorowęglan sodu, 10-15% związki wybielające na bazie tlenu (nadwęglan sodu), krzemian sodu, węglan sodu, <5% niejonowe substancje powierzchniowo-czynne, <2% fosfaniany, <1% enzymy (amylaza, subtylizyna).

 

 

Å»arówka Darmowe ikony Chcesz przeanalizować skład dowolnego kosmetyku? Wejdź na www.cosmetip.pl i dowiedz się więcej

Opinie użytkowników:

BALJA, Proszek do zmywarki
Rating: 3.7 out of 5 with 6 ratings
 • 2

  Szkoda, że tego typu rzeczy są dodawane do pudełek – mało uniwersalne. Nie posiadam zmywarki i bałabym się oddać to w świat – coś niesprawdzonego 😉 Zużyłam do czyszczenia pralki (jak zasugerowano w komentarzu niżej), ale w sumie nie widzę efektu 😉

 • 4

  Jest wydajny, jednak nie domywa naczyń tak jak normalne tabletki.

 • 4

  Dobrze usunął zabrudzenia naczyń w miarę wydajny.

 • 4

  Ciekawy produkt. Użyłam go do czyszczenia zlewu. Sprawdził się bardzo dobrze.

 • 3

  Na początku byłam zachwycona takim prostym i dużo bardziej ekologicznym rozwiązaniem niż tabletki. Mimo wszystko przy dłuższym stosowaniu zauważyłam że nie domowa tak dobrze naczyń jak moje wcześniejsze tabletki (frosha). Dam mu jeszcze szansę (po probce w pudełku kupiłam całe opakowanie), ale nie wiem czy kupię kolejne opakowanie. Możliwe, że będę szukać czegoś innego

 • 5

  Niestety nie posiadam zmywarki 🙂 Jednakże użyłam owy produkt do wyczyszczenia pralki- zdecydowanie polecam 🙂