Baza Kosmetyków Naturalnych to platforma skupiająca wyłącznie naturalne kosmetyki i naturalne marki kosmetyków dostępne w Polsce. Każdy produkt, który tutaj się znalazł został zweryfikowany pod kątem składu, więc możesz być pewna/pewny, że nie ma tutaj szkodliwych składników.

To miejsce w sieci, które pomoże Ci prawidłowo i świadomie wybierać kosmetyki. Znajdziesz tutaj wiele recenzji użytkowniczek, które przetestowały te produkty na sobie. Są to wiarygodne i szczere opinie. Wiemy, że każda osoba jest inna i ma inne wymagania, dlatego właśnie zależało mi na stworzeniu miejsca, w którym wszyscy możemy znaleźć wiele niezależnych opinii i na tej podstawie wybrać to, co dla nas najlepsze.

Oprócz bazy kosmetyków znajdziesz tutaj listę składników, które znajdują się w kosmetykach naturalnych. Lista ta jest ciągle przeze mnie rozwijana. Dzięki niej łatwiej znajdziesz kosmetyki, które zawierają dany składnik oraz dowiesz się jakie właściwości mają poszczególne składniki.

Dopełnieniem tej strony jest zakładka „Kody rabatowe”, na której znajdziesz aktualne promocje i rabaty w sklepach z kosmetykami naturalnymi.

A jeśli chciałabyś zacząć przygodę z pudełkami z naturalnymi kosmetykami zapraszam tutaj Naturalnie z Pudełka <3


Jeśli masz do mnie jakieś pytania pisz śmiało maila: kontakt@naturalniezpudelka.pl